ТОВ "ЮКК "Верітас"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ТОВ "ЮКК "Верітас" » F.A.Q. » Чи може бути договір позички підставою для користування приміщенням?


Чи може бути договір позички підставою для користування приміщенням?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Причини виникнення такого питання зрозумілі, оскільки позичка є досить зручним інструментом, наприклад, коли власником майна є один із родичів і є необхіність підтвердити право іншого родича користуватися цим майном, при цьому не встановлюючи платність такого користування. Але договір позички саме приміщення, як об'єкта нерухомості, є недоцільним, оскільки відповідно до Цивільного кодексу України такий договір передбачає перехід права власності на об'єкт позички, в нашому випадку на приміщення, від позикодавця до позичальника, чтого насправді у ваших договірних відносинах не відбувається.

0

2

Доброго дня!
Не дуже зрозуміла про яке право власності йде мова...
ч.1. ст. 827 ЦКУ: За договором позички одна сторона (позичкодавець) безоплатно передає або зобов'язується передати другій стороні (користувачеві) річ для користування протягом встановленого строку.
ч. 3. Договір позички будівлі, іншої капітальної споруди (їх окремої частини) укладається у формі, яка визначена відповідно до статті 793 цього Кодексу.
Про перехід права власності тут мови нема. Лише користування.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » ТОВ "ЮКК "Верітас" » F.A.Q. » Чи може бути договір позички підставою для користування приміщенням?