ТОВ "ЮКК "Верітас"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ТОВ "ЮКК "Верітас" » Правові та практичні аспекти » Ліцензійні умови.


Ліцензійні умови.

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Чи означає, що згідно роз

  Чи означає, що згідно роз'ясненнь МОЗ щодо внесення змін до Ліцензійних умов стосовно абзацу 5 пункту 2.2, у кабінеті площею 15 м. кв. може консультувати три cпеціалісти-кардіолог,педіатр та невролог за складеним графіком  у приватному амбулаторно-поліклінічному закладі і якою повинна бути назва кабінету для того щоб отримати ліцензію за трьома спеціальностями?

0

2

Шановний Олександр!

ТОВ «ЮКК «Верітас» розглянуто Ваш запит щодо розміщення кардіолога, педіатра та невропатолога в одному кабінеті.
Відповідно до прес-релізу МОЗ України від 01.06.2013 (http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20130601_2.html) надано роз’яснення абзацу 5 пункту 2.2 Ліцензійних умов, відповідно до якого:
«Функціональні призначення приміщень визначаються їх оснащенням, відповідними вимогами до площ та спеціальностями медичних працівників, які безпосередньо працюють в цих кабінетах. Ці норми закріплені в ДБН В.2.2 - 10 - 2001 "Будинки і споруди. Заклади охорони здоров'я", в яких, наприклад, зазначено "Кабінет лікарів консультативного прийому". До кабінетів стоматологічного профілю також застосовуються майже однакові вимоги до площ, оснащення та оздоблення, крім діяльності за спеціальностями "Хірургічна стоматологія" та "Дитяча стоматологія". Таким чином, медичні працівники за встановленим графіком у одному кабінеті можуть здійснювати свою професійну діяльність за умови, якщо кабінети відповідають вимогам ДБН В.2.2 - 10 - 2001 та санітарним нормам і правилам за цими спеціальностями, а режим роботи відповідає вимогам наказу Міністерства охорони здоров'я України від 25 травня 2006 року № 319 "Про затвердження норм робочого часу для працівників закладів та установ охорони здоров'я", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 червня 2006 року за № 696/12570.»

Відповідно до додатку М (площа приміщень амбулаторно-поліклінічних закладів) ДБН В.2.2 - 10 - 2001 "Будинки і споруди. Заклади охорони здоров'я", в яких, наприклад, зазначено "Кабінет лікарів консультативного прийому" площа для кабінетів лікаря-педіатра, лікаря-кардіолога та лікаря-невропатолога складає 12 кв.м. Отже, площа кабінету 15 кв.м. є достатньою для розміщення цих спеціалістів в одному кабінеті, за умови забезпечення кабінету майном, обладнанням та інструментарієм відповідно до табелів оснащення для певного фахівця.
При цьому слід зазначити, що одночасно зазначені спеціалісти приймати пацієнтів не можуть, а повинен бути встановлений графік, який зазначається у відомостях при отриманні ліцензії. Цей графік повинен дотримуватись при здійсненні медичної практики. При цьому при встановленні даного графіку для фахівців трьох спеціальностей, слід виходити із норм робочого часу, встановлених наказом МОЗ України від 25.05.2006 N 319 «Про затвердження норм робочого часу для працівників закладів та установ охорони здоров'я».
Що стосується назви кабінету, в якому почергово приймають три лікарі, чітких вимог діюче законодавство не містить. Отже, цей кабінет може, як приклад, називатись "Кабінет консультативного прийому лікаря-педіатра (з 9:00 до 12:00), лікаря-кардіолога (з 12:00 до 14:00), лікаря-невропатолога (з 14:00 до 17:00)".

З повагою,
директор ТОВ «ЮКК «Верітас»
Коновалов С.А.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » ТОВ "ЮКК "Верітас" » Правові та практичні аспекти » Ліцензійні умови.