ТОВ "ЮКК "Верітас"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » ТОВ "ЮКК "Верітас" » F.A.Q. » вимоги до приміщення

вимоги до приміщення

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Скажіть  будь ласка, якщо я планую здійснювати терапевтичну медичну діяльність і заключаю договір про оренду кабінету який відповідає необхідним вимогам, однак  призначення приміщення немедичне а наприклад офісне, чи мушу я змінювати вимоги до приміщення (що не є зручно та вигідно оскільке приміщення не власне і), чи можливо отримати висновок СЕС і без цього?

0

2

Доброго дня.
Приміщення для провадження медичної практики лікарем-терапевтом не обов'язково повинно бути в медичному закладі. Необхідною умовою є його площа - мінімум 12 кв.м. та цільове призначення - нежитлове.
Існує ще ряд вимог щодо покриття підлоги, стін, стелі та т.ін., тому до укладання договору оренди бажано порадитись з СЕС, чи видадуть вони Вам висновок санепідекспертизи.

0

3

дякую, тобто якщо я правильно зрозуміла то у технічному паспорті не обвзково змінювати цільове призначення з офісного приміщення на приміщення для медичної діяльності. Можна на офісне приміщення зробити висновок СЕС що воно відповідає вимогам. Вибачте що уточнюю але хочу для себе цей момент прояснити

0

4

Саме так, якщо СЕС "дає добро", то змінювати цільове призначення з офісного приміщення на заклад охорони здоров'я в контексті отримання ліцензії на медичну практику необхідності немає.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»

Вы здесь » ТОВ "ЮКК "Верітас" » F.A.Q. » вимоги до приміщення